Karnawałowa Moc Dziecięcych Atrakcji (05.02)

Mimo dużego mrozu, który panuje już od wielu dni, licznie zebrani najmłodsi mieszkańcy Terespola, bawili się, w niedzielę 5 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury, na imprezie karnawałowej. Przybyłym dzieciom, często pod opieką rodziców, przygotowaliśmy wiele atrakcji. Gry, konkursy z nagrodami, tańce i zabawy z klaunem, a także zajęcia plastyczne, cieszyły się ogromną popularnością wśród małych imprezowiczów. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowe. Przygotowany został także poczęstunek: kanapki, ciastka i napoje, które szybko znikały ze stołu.

GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Karnawałowa Moc Dziecięcych Atrakcji, bo tak nazywała się impreza, okazała się strzałem w dziesiątkę. Było to bardzo istotne wydarzenie, ponieważ mogliśmy połączyć tutaj działania edukacyjne i animacyjne z rozrywką i zabawą. Imprezę poprowadził zawodowy wodzirej – Fantomasz, który przez kilka godzin dbał, aby wesoły nastrój u dzieci utrzymywał się, ciągle na wysokim poziomie.

Zadowolona z efektów jest również p. Bogusława Hawryluk-Matalińska, przedstawicielka Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”, która jest inicjatorką wydarzenia: ,,Cieszę się niezmiernie, że udała nam się wspólna akcja. Widząc uśmiech na twarzach dzieci, które bawiły się i tańczyły jest to dla mnie największą nagrodą. Radość dziecka jest jedną z najcenniejszych wartości w życiu dorosłych ludzi”.

Organizatorami tego przedsięwzięcia były: Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą” wspólnie z szerokim gronem partnerów: Miejskim Ośrodkiem Kultury i Kołem Wolontariatu, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, Przedszkolem Miejskim, Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr1, Zespołem Szkół Publicznych nr1, Regionalnym Stowarzyszeniem Kulturalno-Oświatowym Ziemi Podlaskiej ,,Podlasie” oraz Towarzystwem im. Św. Brata Alberta. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za pomoc.

WAŻNE:

Wydarzenie sfinansowała Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”, dzięki zaangażowaniu p. Bogusławy Hawryluk-Matalińskiej z grupy OPP 12912.

APEL – Drodzy rodzice, prosimy o przekazanie 1% z podatku na Fundację Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”. Należy tylko podczas wypełniania PIT wpisać: Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą” z dopiskiem ,,grupa 12912” oraz numer - KRS 0000037904


Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli organizować dzieciom

więcej takich imprez!!!