Sukces zespołu tanecznego FLESZ w turnieju w Łosicach - 23.03.2013

Sukces zespołu tanecznego FLESZ!

23 marca zespół taneczny Flesz wziął udział w X Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łosicach. To prestiżowy konkurs taneczny, w którym biorą udział tancerze solowi, duety, miniformacje i formacje w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, juniorzy, dorośli. Rywalizują ze sobą w kategoriach: disco danceshow dance i hip hop.


GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Konkurs trwa cały dzień, dzieli się na ćwierćfinały, półfinały i finały w każdej kategorii. W tym roku przyjechały tam zespoły z następujących miast: Siedlce, Warszawa, Białystok, Ostrołęka, Pułtusk, Sokołów Podlaski, Michałów, Mokobody, Wiązowna, Przesmyki, Hajnówka, Mordy, Kotuń, Międzyrzec Podlaski, Zbuczyn, Kosów Lacki, Węgrów, no i oczywiście Terespol.

Nasz zespół rywalizował ze świetnymi zespołami z miejscowości, w których są jedne z najlepszych szkół tańca w Polsce, dlatego też wywalczone przez Flesz III miejsce w kategorii - hip hop dorośli - jest dla nas bardzo cenne. Poziom konkursu był bardzo wysoki i łatwo nie było, ale nie zabrakło nam wytrwałości i determinacji, by walczyć i stanąć na podium, no i udało się.


Dzięki wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol mogliśmy zakupić stroje, w których dziewczyny prezentowały się świetnie, co też wpływa na odbiór formacji, bardzo za to dziękujemy.Obiecujemy, że będziemy trzymać poziom cały czas, by zapewniać jak najwięcej emocji naszym sympatykom. Wielkie dzięki za wsparcie i wiarę w nas! 

                                                                 Flesz i instruktorka/choreografka zespołu-Magda Wieczorek.