Dzień Dziecka ,,Rodzina Razem" 02.06.2013 RELACJA !!!

W niedzielę, 2 czerwca, odbyła się na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury impreza z okazji Dnia Dziecka pn. ,,Rodzina Razem”. Najmłodszym mieszkańcom miasta i okolic przygotowano wiele atrakcji. Oprócz darmowego wesołego miasteczka, odbywały się przez cały czas gry i zabawy dla dzieci, które przeprowadził znany w regionie wodzirej - Fantomasz wspólnie z swoją uroczą animatorką. Nie zabrakło wspólnych tańców, zabawy z klaunami, malowania buziek i robienia zwierząt lub przedmiotów z balonów. Ponadto pracownia plastyczna przygotowała dla dzieci konkursy plastyczne a na Orliku odbyły się zabawy sportowe (rzut do celu, chodzenie na szczudłach).

GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Podczas imprezy swój sprzęt militarny zaprezentowała terespolska grupa ASG ,,Kropus Wschodni”. Dodatkową atrakcją była przygotowana przez nich strzelnica. Dodatkowo swoich czworonożnych funkcjonariuszy (specjalnie szkolone psy) zaprezentowała Straż Graniczna.

Nie zabrakło również dobrej muzyki. Wystąpił Jacek Musiatowicz, znany w regionie poeta i bard, któremu towarzyszył nastoletni syn, mistrzowsko grający na gitarze elektrycznej. Mimo tak młodego wieku, Michała można nazwać śmiało wirtuozem gitary. Wystąpił również zespół Wakat serwując zebranym przeboje muzyki pop, folk i disco.

Największym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się wesołe miasteczko, czyli: dmuchane zamki, trampoliny i baseny z piłeczkami, które od początku imprezy były oblegane przez dzieci i młodzież. Tradycyjnie już można było skorzystać z takiej atrakcji za darmo.