Jubileusz 10-lecia Klubu Seniora „SREBRNY WŁOS” w Terespolu

JUBILEUSZ 10-LECIA KLUBU SENIORA „SREBRNY WŁOS” W TERESPOLU

 

Powołany w styczniu 2003 r. przez Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu Klub Seniora „SREBRNY WŁOS” obchodził w dniu 19 czerwca 2013 r. 10-cio lecie swojego istnienia.

Jubileusz świętowany był wspólnie z Klubem Seniora „NADIEŻDA” działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Brześciu, przy udziale Klubu Seniora „ZŁOTY WIEK” w Małaszewiczach, samorządowych władz miasta i gminy Terespol oraz kierownictwa Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu.

ARTYKUŁ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

W godzinach porannych zaproszeni goście z Brześcia powitani zostali na granicy w Terespolu przez władze Klubu Seniora, poczym śniadanie w świetlicy wiejskiej w Łobaczewie Małym i wycieczka autokarowa dla gości nadbużańską trasą trzech wyznań: Jabłeczna – prawosławny klasztor pw. Św. Onufrego, Klasztor o.Oblatów w Kodniu i świątynia Neonicka w Kostomłotach. O godz. 16.00 w świetlicy w Łobaczewie Małym rozpoczęły się oficjalne obchody jubileuszowe, były życzenia, prezenty i podziękowania, wspólne biesiadowanie i zabawa przy zespole muzycznym „METAF” z Terespola.

Były to wspaniale spędzone chwile dla członków obu Klubów i zaproszonych gości co można zobaczyć na załączonych zdjęciach wykonanych również przez członków Klubu Seniora.

Ryszard Korneluk