Piknik Zdrowotny i Bieg Po Zdrowie - 04.10.2015 - Wyniki i Relacja.

W niedzielę 4 października odbył się w Terespolu w parku miejskim Piknik Zdrowotny. Jedną z głównych jego części był ,,Bieg po Zdrowie", w którym udział, w poszczególnych kategoriach wiekowych, wzięli zarówno uczniowie jak i dorośli. Mieszkańcy, którzy przyszli na piknik, mogli bezpłatnie korzystać z Miasteczka Zdrowia, które oferowało: bezpłatne konsultacje, badania i porady zdrowotne. 

 WYNIKI ,,BIEGU PO ZDROWIE" >>>>>>>>>>>

 GALERIA Z PIKNIKU I BIEGU >>>>>>>>>>>>

Więcej o imprezie na Biała24.pl  >>>>>>>>>>>

Nie zabrakło atrakcji kulturalnych. Na niedawno zakupionych podestach scenicznych (dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego) wystąpiły dzieci i młodzież z terespolskich szkół publicznych prezentując piosenki i układy taneczne w wykonaniu m.in. dziewcząt z zespołu Flesz. Na scenie wystąpił także chór seniora z klubu ,,Srebrny Włos". Obecni byli również twórcy ludowi z stowarzyszenia ziemi nadbużańskiej ,,Podlasie", prezentujący swoje prace na krosnach oraz pracownia plastyczna MOK z własnymi wyrobami rękodzielniczymi. Dla najmłodszych przygotowano liczne gry, zabawy, konkursy i pokazy np. sprzętu Straży Granicznej czy ratownictwa medycznego. 

Po zakończeniu biegów organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom i widzom pikniku degustacje zdrowej, ekologicznej żywności.