Obchody Dnia Kobiet w Terespolu - 05.03.2016

 

W sobotę 5 marca odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu obchody Dnia Kobiet. Od godziny 12:00 panie korzystały z zabiegów upiększających oferowanych przez konsultantkę firmy Mary Kay, porad z zakresu kosmetologii przez konsultantkę firmy Colway International oraz badań prozdrowotnych: diagnostyka stanu skóry wraz z poradami pielęgnacji, pomiar wagi, wzrost, tkanki tłuszczowej oraz ciśnienia.

Część pań wzięło udział w warsztatach nordic walking, które poprowadził instruktor AWF w Białej Podlaskiej dr Krzysztof Piech. Podczas zajęć uczestniczki miały okazję dowiedzieć się i przećwiczyć w praktyce poprawny sposób chodzenia przy użyciu charakterystycznych ,,kijków".

GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>

Następnie burmistrz Jacek Danieluk wraz z radnymi: Andrzejem Łukasiakiem i Dariuszem Herlikiewiczem przyjęli kobiety słodkim poczęstunkiem i obdarowali każdą z pań tulipanami.

Dodatkową atrakcją były losowania nagród ufundowanych przez: konsultantkę firmy Colway International, ,,Aptekę Zielarską” Joanny Niczyporuk oraz Pracownię Modelowania Sylwetki w Terespolu. Zwyciężczynie będą mogły skorzystać z produktów i usług wyżej wymienionych firm.

Dziękujemy paniom za obecność, życzymy wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń i zapraszamy za rok.