III Regionalny Turniej Tenisa w Grze Podwójnej - 03.10.2020 w MOK Terespol. Rleacja

III REGIONALNY TURNIEJ TENISA MĘŻCZYZN

W GRZE PODWÓJNEJ

O PUCHAR BURMISTRZA TERESPOLA

Z OKAZJI 100-LECIA CUDU NAD WISŁĄ

W dniu 3 października 2020 r. w gościnnej hali sportowej MOK w Terespolu został rozegrany III Regionalny Turniej Tenisa Mężczyzn w grze podwójnej o Puchar Burmistrza Terespola z okazji 100-lecia Cudu nad Wisłą.

Burmistrz Jacek Danieluk w asyście organizatora Piotra Szyszkowskiego uroczyście rozpoczął zmagania zawodników przybyłych z Siedlec, Białej Podlaskiej, Kodnia i Terespola.

Po wspólnym pamiątkowym zdjęciu tenisiści rozpoczęli pojedynki na korcie do jednego seta systemem „każdy z każdym”. W nieoficjalnym finale zmierzyła się para Mirosław Wieliczuk i Piotr Szyszkowski (para bialsko-siedlecka) z zawodnikami z Siedlec Tomaszem Łuką i Leszkiem Marciniukiem. Ubiegłoroczni obrońcy tytuły pokonali parę Mazowsza 6:1, i tym samym przypieczętowali swój trzeci tytuł w tym turnieju.

Podczas końcowej fazy turnieju przy entuzjazmie wszystkich graczy zostały wniesione na halę pizze z Pizzerii PAPPA, której właścicielem jest Pan Jarosław Częścik. Za ten wyjątkowy przysmak wszyscy tenisiści bardzo dziękują!

Gospodarz turnieju Piotr Szyszkowski przystąpił do ceremonii uroczystego zakończenia podczas którego podziękował wszystkim tenisistom za przyjęcie zaproszenia, godny udział i stworzoną podniosłą atmosferę święta tenisowego. Wszystkie pary otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki tenisowe, a pary finałowe zostały uhonorowane pięknymi pucharami.

Na zakończenie zawodnicy stanęli do wspólnego zdjęcia, a teraz w sezonie jesienno-zimowym trzeba podtrzymać a nawet rozwinąć formę tenisową, i do zobaczenia za rok na IV turnieju regionalnym.