Turniej Tenisa Mężczyzn z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej - 13.12.2020

W dniu 13 grudnia 2020 r. w hali MOK w Terespolu został rozegrany Turniej Tenisa Mężczyzn w grze pojedynczej o Puchar Dyrektora tejże instytucji kulturalnej z okazji 100-lecia Cudu nad Wisłą.
Do turnieju zgłosił się 10 zawodników z: Dobrynki, Kodnia, Siedlec i Terespola. Zmagania tenisistów  rozpoczął uroczystą przedmową burmistrz miasta Pan Jacek Danieluk. Następnie po pamiątkowym zdjęciu zawodnicy przystąpili do rywalizacji systemem pucharowym do jednego zwycięskiego seta.
 
 
Pierwsza czwórka turnieju przedstawia się następująco:
I m. Piotr Szyszkowski, 
II m. Paweł Szyszkowski,
III m. Łukasz Łuciuk,  
IV m. Marek Ferens.
 
Wyżej wymieniona czwórka najlepszych tenisistów została obdarowana pięknymi, okazałymi pamiątkowymi pucharami wraz z dyplomami. 
Turniej przebiegał w duchu międzypokoleniowej życzliwej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia przy jednoczesnym wysokim poziomie sportowym. 
 
 
Na zakończenie turnieju Piotr Szyszkowski zaprosił wszystkich zawodników na pizzę ufundowaną przez właściciela terespolskiej Pizzerii Pappa Pizza, której właścicielem jest Jarosław Częścik.
 
Organizator Piotr Szyszkowski dziękuje Pani Dyrektor MOK w Terespolu Annie Pietrusik za ufundowanie nagród oraz każdorazową otwartość na potrzeby środowiska tenisowego.
Do zobaczenia na korcie za rok, czyli miejmy nadzieję w styczniu!
 
Piotr Szyszkowski