Turniej Podnoszenia Ciężarów im. Stefana Polaczuka - 06.11.2022. Relacja

          Na zakończenie sezonu zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów MOK Terespol wystartowali w Turnieju Podnoszenia Ciężarów im. Stefana Polaczuka i pokazali mieszkańcom miasta piękno tego sportu.

GALERIA >>>

W zawodach wzięło udział łącznie 5 klubów z trzech województw: lubelskiego (Hrubieszów, Puławy i Terespol), podlaskiego (Łapy) i mazowieckiego (Siedlce i Sokołów Podlaski).

Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze: Michał Zrol (200 kg w dwuboju) zajął I miejsce, Krystian Pietrzak (165 kg w dwuboju) zajął III a Kacper Zalech (95 kg w dwuboju) IV miejsce w kategorii do lat 20.
 
 
Natomiast w kat. do lat 15: Partyka Zub (150 kg w dwuboju) zajął I miejsce a Bartosz Łazuga (108 kg w dwuboju) II miejsce.
 
 
W kategorii dziewcząt frekwencja byłą bardzo wysoka pomimo faktu, że reprezentantki MOK nie startowały.
 

Turniej odbył się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej, władz miasta Terespol oraz sponsorów. Dziękujemy Mirosławowi Mirończukowi, Grzegorzowi Maksymikowi, firmie G.A.P. Intertrans Sp. z o.o. oraz nowemu sponsorowi sekcji podnoszenia ciężarów firmie ,,BrukMontarz", której właścicielem jest Krystian Bielecki.