I Letni Turniej Tenisa Ziemnego w Grze Podwójnej im. Andrzeja Baja (13.08.2023)

Dnia 13.08.2023 w ramach wydarzenia NIEDZLEA W TERESPOLU - WIELOKULTUROWE MIASTO na korcie miejskim odbył się I Letni Turniej Tenisa Ziemnego w Grze Podwójnej im. Andrzeja Baja.

Jest to drugi z kolei turniej zorganizowany przez członków sekcji tenisa działającej przy MCKSiR w Terespolu, w osobach Bartka Hoszczewskiego, Dominiki Maciuk, Kuby Iwaniuka oraz Mateusza Pilipczuka.

Po przywitaniu zawodników oraz krótkim przemówieniu otwierającym zawody rozlosowano turniejową drabinkę. W rozgrywkach wzięło udział 8 par. Po długiej, pełnej emocji oraz zwrotów akcji rywalizacji w duchu zasad fair play, miejsca na podium wyglądają następująco:

  • I miejsce - Wiesław Żuk/ Andrzej Korneluk
  • II miejsce - Tomasz Maksymiuk/ Mariusz Waszczuk
  • III miejsce - Paweł Biegaj/ Kacper Misiaszek
  • IV miejsce - Dominika Maciuk/ Paweł Oponowicz
  • V miejsce (zwycięzcy drabinki "Szczęśliwych przegranych") - Bartosz Hoszczewski/Mateusz Pilipczuk.

Jako organizatorzy chcemy podziękować i pogratulować każdemu zawodnikowi i zawodniczce. Pasja i zaangażowanie sprawiły, że te zawody były wyjątkowe.

Miło patrzeć na Wasz tenisowy rozwój oraz chęć dobrej zabawy poprzez uczestnictwo w organizowanych przez Nas turniejach. Cieszy Nas dobra frekwencja i zainteresowanie działaniami sekcji tenisa na korcie miejskim.

Ze swojej strony dziękuję MCKSiR w Terespolu za przekazane środki na organizację turnieju i nagrody dla zawodników. W roli organizatorów zaczynamy się czuć coraz lepiej, więc już w tym momencie zapraszam na kolejne organizowane przez Nas turnieje.

(Dominika Maciuk i Terespolskie Studio Filmowe)