Szachowe Grand Prix Terespola 2023. Relacja.

Szachowe Grand Prix Terespola 2023

W niedzielę 22 października 2023 r. odbyło się Grand Prix Terespola 2023 w szachach szybkich. Na turniej ,,królewskiej gry" przybyło trzydziestu zawodników z całego regionu: Lublina, Sarnak, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Lachówki Małej, Kaliłowa i oraz najliczniejsza grupa z Terespola.

ARTYKUŁ >>>

GALERIA >>>

W całym turnieju zwyciężył Artur Oleszczuk z Białej Podlaskiej (kategoria Open). W kategorii kobiet najlepsza była Karolina Sacharczuk z Sarnak a w kategorii do lat 12 - Wojciech Niedziółko z Terespola.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Laureaci dodatkowo otrzymali pamiątkowe medale. 

 

Udział w turnieju szachowym w Sarnakach (6-9.10.2023 r) 

W dniach 6-9 października 2023 r. zawodnicy z Klubu Szachowego w Terespolu uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Szachowym im. „Bohaterów Akcji V2” w Sarnakach. W swojej kategorii Karol Dajda zajął 5 miejsce, zdobywając 4 kategorię szachową a Wojtek Niedziółko zajął 10 miejsce i zdobył 5 kategorię szachową. Krzysztof Gołębiowski w swojej kategorii był 7.

Zapraszamy na następne turnieje szachowe oraz zajęcia szachowe, które odbywają się w każdy wtorek w godz. 17-19 w sali MCKSiR przy terenie rekreacyjnym ,,Konowica".